ÁLLÁSPÁLYÁZAT | Tanulmányi és Neptun előadó

Időtartam:
2019-10-30 - 2019-11-28
A Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola pályázatot hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Tanulmányi és Neptun előadó

Főiskolánk a Neptun rendszeren keresztül intézi a tanulmányi adminisztrációt. A Főiskola honlapja képet nyújt az intézmény jellegéről, a képzésekről, létszámokról, várható feladatokról, és ugyanitt olvasható a szervezeti és működési szabályzat is.

Főbb feladatok:
  • közreműködés a Tanulmányi Osztály szabályszerű működésében
  • Neptun-rendszer ismerete és használata
  • tanulmányi adminisztráció elvégzése
  • Neptun-rendszer működésével kapcsolatos részfeladatok ellátása
  • a Felsőoktatási Információs Rendszer használata

Az állás betöltésének feltétele:
  • felsőfokú végzettség
  • a Neptun-rendszer ismerete
  • felhasználói szintű számítógép-kezelési ismeretek

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • katolikus vallásgyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • fejlett algoritmikus gondolkodás
  • önállóság és jó problémamegoldó készség
  • pontos és megbízható munkavégzés csapatmunkában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • munkatapasztalat felsőoktatási intézményben
  • informatikai képzettség
  • angol nyelvtudás
  • végzettség a Főiskola képzési területeinek valamelyikén
  • munkatapasztalat egyházi intézményben

Amit kínálunk:
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • dinamikus munkahelyi közösség, jó légkör
  • szép munkahelyi környezet a Belváros szívében

A munkába állás időpontja: megegyezés szerint.

A jelentkezés beadási határideje: 2019. november 28.
A benyújtott pályázatok elbírálása után a második körbe jutó jelentkezőket személyes beszélgetésre hívjuk be, amelynek várható időpontja 2019. december 12.

A munkavégzés helye: Budapest, V., Piarista köz 1.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen a rektor@sapientia.hu e-mail címen, mellékelve az alábbiakat:
  • fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél, személyes önéletrajzzal
  • egyházi ajánlás
Kapcsolódó letöltések
Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola, 1052 Budapest, Piarista köz 1. - Kapcsolat - Impresszum
Intézményünk országos és nemzetközi hálózati kapcsolatát az NIIF Program biztosítja.