ÁLLÁSPÁLYÁZAT | Pedagógia Tanszék vezetője

Időtartam:
2018-11-21 12:00
A Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola jelentkezőket vár az alábbi munkakör betöltésére:

Pedagógia Tanszék vezetője

Főiskolánkon a Pedagógia Tanszék látja el a tanárképzés keretében a „tanári felkészítés” feladatait mint pedagógiai intézet. Az érdeklődők a www.sapientia.hu honlapról tájékozódhatnak a nálunk folyó képzésekről, melyek között kiemelt helye van a nappali osztatlan tanárképzésnek és a hittanári kiegészítő képzéseknek.

Főbb feladatok, munkák:
  • a tanszék munkájának tervezése, összehangolása
  • tanítás
  • a gyakorlótanítás megszervezése, felügyelete
  • együttműködés a Főiskola működtetésében a különböző testületek révén

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • pedagógiai vagy pszichológiai PhD (2013. szeptembere előttről)
  • aktív katolikus vallásgyakorlat
  • jó vezetői és kommunikációs készség
  • pontos és megbízható munkavégzés csapatmunkában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • iskolai munkában szerzett tapasztalat
  • hitoktatási tapasztalat
  • munkatapasztalat egyházi (lehetőleg oktatási) intézményben
  • felsőoktatási tapasztalat, tanítás és szervezés terén

Amit kínálunk:
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • stabil munkahely
  • dinamikus munkahelyi közösség

Munkába állás:
A munkába állás időpontja megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: 1052 Budapest, Piarista köz 1.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázati anyagát a rektor@sapientia.hu e-mail címen:
  • fényképes szakmai önéletrajz
  • egyházi ajánlás
  • 1 oldalas összegzés arról, mit tart fontosnak a hittanárképzés területén

A jelentkezések beadása folyamatosan történik. A benyújtott pályázatok elbírálása után a második körbe jutó jelentkezőket személyes beszélgetésre hívjuk be.
Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola, 1052 Budapest, Piarista köz 1. - Kapcsolat - Impresszum
Intézményünk országos és nemzetközi hálózati kapcsolatát az NIIF Program biztosítja.